Hakkımızda


Kokoş Kına Organizasyon 2011 yılından bu yana, her zaman profesyonel, yenilikçi ve samimi çalışma anlayışını hedef alan bir kuruluştur.

Türkiye’nin ilk Kına Organizasyonu firmalarından biri olan Kokoş Kına kurulduğu günden bu güne kadar binlerce başarılı kına organizasyonuna imza atmıştır.

Sektöründe öncü ve yenilikçi çalışma anlayışı ile Kokoş Kına markasını sizlerle buluşturan ekibimiz, piyasada bu işi yapmaya çalışan bir çok kişi ve kurumun ufkunu açmıştır.

Siz değerli gelinlerimizin de destekleriyle artık Türkiye’de kına organizasyonu yapacak her iki kişiden biri bizi biliyor, takip ediyor ve yakınlarına referans gösteriyor. Bizde her geçen gün yenilikçi ve titiz çalışma anlayışlımızla verdiğiniz bu değere layık olmaya çalışıyoruz.

Siz gelinlerimizin en özel günlerinde yanında oluyor, o gün sizin telaştan ve heyecandan unutabileceğiniz bütün ince detayları sizin yerinize düşünüyor planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

KINA GECENİZİN AKIŞI

Müzik, dans, eğlence her şey bizim kontrolümüz altında oluyor.

Siz gelin odanızda ilk çıkışınızı heyecanla beklerken, bir anda kendinizi birbirinden tatlı nedimelerimizin arasında çılgınca dans ederken bulacaksınız.

Misafirlerinizle oynarken nasıl olduğunu anlamadan davulun üzerinde olduğunuzu fark ettiğinizde her şey için çok geç olmuş olacak. Tefinizi sallayın ve konfetiler arasında ki o ihtişamlı görünüşünüzün tadını çıkarın. Henüz neyin ne olduğunu bile anlamamışken bir bakmışsınız yakışıklı prensinizin kucağında kaçırılıyorsunuz. Daha önceden ofisimizde deneyip beğenmiş olduğunuz özel tasarım bindallınız üzerinize giydiriliyorken, kayınvalidenizin karşısında avucunuzu açmadığınızı fark edeceksiniz. Altınınızı almanın mutluluğunu yaşarken bir anda annenizle sarılıp ağlaşmanın hüznüne geçiş yapmış bulunacaksınız. Sonrasında ağlama faslını geçip damat beyle karşılıklı oynamanın tadını çıkartıyor olacaksınız. Siz eğlencenin doruklarındayken kına gecenizin ne ara bittiğini anlamayacaksınız. Ertesi gün elinize kalan fotoğraflar ve misafirlerinizden gelen güzel yorumlar mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Türkiye’de kına organizasyonu denildiğinde akıla gelen ilk 3 isimden biri olan Kokoş Kına Organizasyonu sektördeki en yenilikçi ve ilklere imza atan bir firmadır.

70 kişilik deneyimli operasyon kadrosuyla, bir gecede birbirinden güzel ve özel organizasyonlara ev sahipliği yapan Kokoş Kına Organizasyon ekipleri, aynı gecede birden fazla gelinin hayallerini gerçekleştirmektedir. Eğer hedefinizde kalite varsa bir gün mutlaka bir yerlerde karşılaşacağımızı düşünüyoruz.

Unutmayın Kokoş gelinleri özeldir...

scroll up
Whatsapp Destek